معاون فرهنگی:

طلاب جهادی استان فارس در شرایط دشوار، پایبند به رسالت های تبلیغی خود هستند

شناسه خبر : 97752

1399/08/15

تعداد بازدید : 74

 طلاب جهادی استان فارس در شرایط دشوار، پایبند به رسالت های تبلیغی خود هستند
بهرامی شاد معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان فارس گفت: طلاب جهادی استان فارس در شرایط دشوار، پایبند به رسالت های تبلیغی خود بوده و در زمینه کمک رسانی به آحاد مردم به خوبی ایفای نقش می کنند.

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی حوزه علمیه خواهران استان فارس، خانم لیلا بهرامی شاد در گفت و گویی از ادامه فعالیت های جهادی طلاب خبر داد و بیان کرد: بیش از 900 بانوی طلبه استان فارس در ایام شیوع ویروس کرونا به فعالیت های جهادی مشغول هستند و این طلاب جمله افرادی هستند که در شرایط دشواررسالت تبلیغی خود را به درستی انجام داده و در زمینه کمک رسانی به آحاد مردم به خوبی ایفای نقش میکنند.

وی با اشاره به اینکه در ایام شیوع ویروس کرونا امکان تبلیغ حضوری برای مبلغان وجود ندارد، خاطر نشان کرد: طلاب و مبلغان استان فارس در فضای مجازی مختلف اقدام های موثری مانند تهیه و تولید 11770 محتوای تبلیغی و انتشار در شبکه های مختلف بین المللی و گرو های مختلف داشته اند.
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان فارس با بیان اینکه در 6 ماه اخیر 5520 بسته فرهنگی توسط مدارس علمیه این استان تهیه و در بین مردم توزیع شده است، اظهار کرد: تکریم 87 خانواده های داغدار کرونایی،برگزاری نشست های تربیتی ویژه خانواده های طلاب در فضای مجازی و را اندازی پویش های مختلف ویژه این ایام از دیگر فعالیت های فرهنگی طلاب استان فارسی بوده است.

وی با اظهار اینکه در چند ماه اخیر بیش از 13400 عدد ماسک توسط طلاب دوخته و میان نیازمندان و دیگر اقشار مردم توزیع شده است، بیان کرد: جمع آوری دویست و هفت میلیون تومان کمک نقدی و همچنین تهیه بیش از 7500 بسته معیشتی و توزیع میان نیازمندان نیز ازجمله فعالیت های بسیار خوب طلاب برای خدمت رسانی به مردم و رفع نیاز های آن ها در ایام شیوع ویروس کرونا در استان فارس بوده است.

    نمايش اخبار

    بسیجی یعنی سپر بلای ولایت
    چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸

    بسیجی یعنی سپر بلای ولایت