معاون فرهنگی حوزه علمیه استان فارس:

قریب به 600 طلبه خواهر استان فارس در فعالیت های جهادی مشارکت داشتند

شناسه خبر : 92760

1399/03/26

تعداد بازدید : 17

قریب به 600 طلبه خواهر استان فارس در فعالیت های جهادی مشارکت داشتند
لیلا بهرامی شاد معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان فارس گفت: قریب به 600 طلبه خواهر استان فارس درایام بیماری کرونا در فعالیت های جهادی مشارکت داشتند

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه علمیه خواهران استان فارس لیلا بهرامی شاد ظهر امروز در مراسم تقدیر و تجلیل از طلاب جهادی خواهر در بخش تغسیل و تدفین اموات کرونایی که در سالن جلسات مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) شیراز برگزار شد، به ارائه گزارشی از فعالیت های طلاب جهادی خواهر استان پرداخت و اظهار داشت: طلاب خواهر استان در ایام کرونایی به صورت جهادی، اقدام به فعالیت های بسیاری از قبیل تهیه و توزیع دستکش و لباس های بیمارستانی کردند.

وی همچنین به دیگر فعالیت های طلاب در ایام بیماری کرونا اشاره و اضافه کرد: در ماه مبارک رمضان ۵۳۹ نفر از طلاب خواهر به صورت جهادی به فعالیت پرداختند که تهیه و توزیع ۶۷۱ هزار و ۳۱۱ ماسک از جمله این فعالیت ها به شمار می رود.

معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران فارس تصریح کرد: دوخت و توزیع ۲۰ هزار و ۲۴۲ لباس بیمارستانی، تهیه و توزیع ۸ هزار و ۷۳۴ بسته معیشتی و ۱۰۴ راس قربانی گوسفند بخشی از فعالیت های جهادی طلاب استان فارس در ماه مبارک رمضان است.

وی خاطرنشان کرد: طلاب خواهر استان فارس در ماه مبارک رجب و شعبان نیز اقدام به دوخت و توزیع ۳۷۰ هزار ماسک، تهیه و توزیع ۶ هزار و ۵۵۲ بسته معیشتی کرده اند.

بهرامی شاد، قربانی ۹۵ راس گوسفند و گوساله را از دیگر فعالیت های طلاب جهادی در ایام بیماری کرونا ماه رجب و شعبان دانست و بیان داشت: قریب به 600 نفر از طلاب خواهر سطح استان در ایام کرونا  مشغول فعالیت های جهادی بوده اند.

    نمايش اخبار

    بسیجی یعنی سپر بلای ولایت
    چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸

    بسیجی یعنی سپر بلای ولایت