حجت الاسلام محمودی مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس:

شخصیت های پیشرو تاریخی،نماد پیوستن به حقیقت و فضیلت هستند.

شناسه خبر : 92287

1399/03/17

تعداد بازدید : 20

شخصیت های پیشرو تاریخی،نماد پیوستن به حقیقت و فضیلت هستند.
حجت الاسلام عبدالرضا محمودی مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس بیان کرد: شخصیت های پیشگام و پیشرو تاریخی و تحول آفرین همواره در دل زمان جاری بوده و همچون آبی حیات بخش هدایتگرند و نماد پیوستن به حقیقت و فضیلت هستند.

حجت الاسلام عبدالرضا محمودی مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس به مناسبت فرا رسیدن سالروز رحلت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15خرداد بیانیه ای صادر کرد.
متن بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
شخصیت های پیشگام و پیشرو تاریخی و تحول آفرین همواره در دل زمان جاری بوده و همچون آبی حیات بخش هدایتگرند و نماد پیوستن به حقیقت و فضیلت رسیدن هستند.
خصوصیاتی همچون اخلاص، صدق، طهارت، حکمت، بصیرت در امام راحل مشهود و عینی بوده و به همین دلیل است که به تعبیر بلند خلف صالحش امام خامنه ای(مدظله العالی)،
"امام خمینی یک حقیقت همیشه زنده است"
سالگرد رحلت امام خمینی (رحمه الله علیه) فرصتی مناسب برای بازخوانی اندیشه های متعالی رهبر کبیر انقلاب و تداوم راه ایشان است.
یوم الله 15خرداد یادآور جوشش غیرت دینی و پویش مردمی بر علیه تهاجم گسترده بیگانگان با رویکرد هویت زدایی و استحاله فرهنگی با دست نشاندگی شاه خائن بود و به راستی دوره های اولیه نهضت اسلامی در این مقطع زمانی بر علیه استبداد شکل گرفت که هدایت این نهضت بزرگ را حضرت امام خمینی (ره) به عنوان رهبر انقلاب برای رسیدن به اهداف و حفظ استقلال سیاسی، اقتصادی و حاکمیت ارزش های دینی توانست بدون اتکاء به مکاتب رایج جهان معاصر و قدرت های وابسته شرق و غرب، بسیج مردمی بر علیه کفر را به سر منزل مقصود رهنمون نماید.
حوزه علمیه خواهران استان فارس ضمن گرامیداشت نام و یاد شهدای قیام 15خرداد و در بیست و نهمین سالگرد رحلت امام مهربانی ها، وصایای حکیمانه ایشان را سرلوحه اعمال و اقدامات خود دانسته و به تبعیت از راه امام راحل و رهبر معظم انقلاب خدمت صادقانه به مردم عزیز میهن اسلامی را با هدف مبارزه با کفر جهانی و برچیده شدن بساط مستکبرین جهان ادامه داده و در این راه مصمم قدم برداشته و در این کارزار عظیم، پشتیبان رهبر معظم انقلاب خواهد بود.

نمايش اخبار

بسیجی یعنی سپر بلای ولایت
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸

بسیجی یعنی سپر بلای ولایت