مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس از مدرسه علمیه فاطمه‌الزهرا س گله‌دار بازدید کرد

بازدید مدیر مرکز مدیریت حوزه های خواهران استان فارس

شناسه خبر : 87566

1398/10/22

تعداد بازدید : 17

بازدید مدیر مرکز مدیریت حوزه های خواهران استان فارس
حجت الاسلام و المسلمین محمودی مدیر حوزه های علمیه خواهران استان فارس به همراه معاونین از مدرسه علمیه خواهران فاطمه‌الزهرا(س) گله‌دار بازدید کرد .

به گزارش پایگاه خبری ـ اطلاع رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، حجت الاسلام و المسلمین محمودی مدیر حوزه‌های علمیه خواهران استان حوزه علمیه را نهادی بر پایه نهاد جامعه دانست و گفت: زمانی حوزه رشد وتعالی پیدا می‌کند که هرکس در جایگاه خودش و بر پایه اندوخته هایش و در سایه سار توجهات حضرت ولیعصر (عج) بهره‌ای را بر اساس توانش به حوزه برساند.
وی با اشاره به شهادت سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: کسانی که در راه خدا شهید می‌شوند در عالم برزخ دارای حیات هستند و این جریان حاج قاسم سلیمانی این نکته رو اشاره کرد که ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیا عند ربهم یرزقون حاج قاسم سلیمانی واقعاً در همین دنیا هم زنده هستند اثری را که حاج قاسم سلیمانی در جامعه بین الملل گذاشت کجا و کدام موجود می‌تواند بگذارد غیر از اینکه با خدا معامله کند.
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران به تحلیل امام خامنه‌ای در مورد شخصیت حاج قاسم سلیمانی که اثر تقوا بود پرداخت و گفت: تقوا چیزی است که خداوند به ما توصیه و اثر آن را در ما گذاشته و انسان زمانی که تقوا داشته باشد خدا بوسیله تقوا راه را به ما نشان می‌دهد.
حجت الاسلام محمودی تصریح کرد: طلبگی را بر اساس بصیرت مشخص و بندگی خدا کنیم و زمانی که پای در حوزه گذاشتیم باید صاحب اراده هم باشیم زیرا بعضی از سختی‌ها هست اما بعد از تحمل سختی آسانی می‌آید.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس در ادامه با رئیس واعضای هیات امنای این مدرسه دیدار وگفتگو کرد
مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس از تلاش‌های صورت گرفته در مرکز استان در جهت اعتلای حوزه‌های استان سخن گفت وتاکید کرد : از ریاست آموزش وپرورش استان در خواست داشتیم که امکانات ورزشی مدارس را در اختیار حوزه‌های علمیه خواهران قرار دهند تا طلاب بتوانند در کنار دروس حوزوی از فضاهای ورزشی نیز استفاده کنند.
حجت الاسلام محمودی به خلع‌ها و کاستی‌هایی که در مدارس است اشاره کرد و گفت: خلع و کاستی‌هایی در حوزه‌های علمیه هست و ما باید تلاش کنیم برای رفع این ضعف‌ها و کاستی‌ها ولی چیزی که هست اینکه نعمت‌ها و امتیازاتش به مراتب بیشتر از خلع و کاستی‌ها است در هر صورت این هم یک امتیازیست که خداوند در حوزه علمیه قرار داده تا خلع و کاستی‌ها رو برطرف کنیم.
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران استان بیان کرد: ما در بخش‌های مختلف حوزه آموزش، پژوهش و فرهنگی تلاشمان بر این است که این بخش‌ها را به روز کنیم و واحدهای درسی رو که خواهران پاس می‌کنند و این فضای معنوی باید در بخش بخش این درس‌ها اشراف داشته باشد توسط کادر مدیریت، اساتید و توسط طلاب
گفتنی است در پایان معاونین استان به صورت جداگانه با معاونین مدرسه علمیه خواهران گله دار تبادل نظر کردند.

 

  نمايش اخبار

  بسیجی یعنی سپر بلای ولایت
  چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸

  بسیجی یعنی سپر بلای ولایت

  کارگاه بهداشت و تغذیه
  چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸

  کارگاه بهداشت و تغذیه

  جلسه دفاعیه از پایان نامه سطح 3
  چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸

  جلسه دفاعیه از پایان نامه سطح 3