حجت الاسلام پناهیان :

اجرای گام دوم انقلاب نیاز به تشکیلات دارد

شناسه خبر : 87413

1398/10/18

تعداد بازدید : 35

اجرای گام دوم انقلاب نیاز به تشکیلات دارد
حجت الاسلام پناهیان گفت: برای اجرای بیانیه گام دوم و تداوم انقلاب باید به صورت تشکیلاتی عمل کرد.

به گزارش خبرگزاری  فارس حجت الاسلام پناهیان  در حرم مطهر حضرت شاهجراغ (ع)   و در جمع طلاب استان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت:مقام معظم رهبری در اغازبیانیه گام دوم دو جمله کلیدی بیان کردند که هر ملتی علیه ظلم قیام نمی کند این حرف خیلی عمیق و معنا داری است هر ملتی هم قیام کند قیامش ماندگار نیست ان هایی هم که قیام کردند نتوانستند قیامشان را حفظ کنند فقط انقلاب اسلامی ایران بود که بعد از چهل سال توانسته انقلاب خودش را حفظ کند.

او اظهار کرد: بیانیه گام دوم انقلاب یعنی گام اولی که برداشتید اگر گام دوم برندارید در واقع حرکت متوقف شده تداوم انقلاب و تداوم قیام علیه ظلم کار ساده ای نیست.قیام علیه ظلم همت  ابزار وروش هایی می خواهد که باید به ان دست پیدا کرد.

وی با اشاره به کلام حضرت علی ( ع ) گفت: اشتباه نشود اگر می گویند انسان ها ظلم پذیرند یعنی انسان ها از ظلم بدشان نمی اید ناله میزنند و نفرین می کنند علیه ظلم ولی ناله و نفرین به تنهایی فایده ای ندارد. باید علیه ظلم قیام به قسط کرد. مردم ترجیح می دهند سختی ظلم را به انکار بپذیرند اما سختی قیام به قسط و عدل را نپذیرند.

 

او گفت: در قران نیامده که امام زمان می اید و ضعفا را نجات می دهد می فرماید ضعفا را میخواهم ائمه و وارثین قرار بدهم یعنی مستضعف باید مدیر و قدرتمند بشود.

 

حجت الاسلام پناهیان  گفت: ما مردم انقلابی اگر انقلابی هستیم و اگر قدرتمند شویم ابر قدرت ها نمی توانند ما را تهدید کنند.گام دوم یعنی ملت قوی شوید و مخصوصا جوان ها باید برای ادامه انقلاب قوی شوند.

او در ادامه گفت :بدون تشکیلات نمی شود بیانیه گام دوم را اجرا کرد و بدون  متشکل شدن در لایحه های مختلف نمی شود ملت قوی ای شد.ما زمانی می توانیم قوی باشیم که اهل گفتگو ومطالعه باشیم و اهل انتقاد خبر و پیام باشیم و به صورت تشکیلاتی عمل کنیم.
 

  نمايش اخبار

  بسیجی یعنی سپر بلای ولایت
  چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸

  بسیجی یعنی سپر بلای ولایت

  کارگاه بهداشت و تغذیه
  چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸

  کارگاه بهداشت و تغذیه

  جلسه دفاعیه از پایان نامه سطح 3
  چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸

  جلسه دفاعیه از پایان نامه سطح 3