تجمع باشکوه طلاب حوزه های علمیه شهر شیراز در حمایت از امنیت شهروندی ومقام معظم رهبری برگزار شد

شناسه خبر : 84175

1398/09/05

تعداد بازدید : 53

تجمع باشکوه طلاب حوزه های علمیه شهر شیراز در حمایت از امنیت شهروندی ومقام معظم رهبری برگزار شد
طلاب خواهر وبرادر حوزه های علمیه شهر شیراز در حمایت از منویات مقام معظم رهبری و امنیت شهروندی و مطالبات برحق اقتصادی مردم تجمع کردند .

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران ، اساتید و طلاب مدارس علمیه شیراز در اجتماعی باشکوه در مسجد خاتم‌الانبیاء شیراز بر حمایت قاطع خود در راستای حمایت از رهنمودهای مقام معظم رهبری، دفاع از امنیت شهروندی و حمایت از مطالبات اقتصادی مردم تاکید کردند

مدیر حوزه علمیه فارس در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته بسیج، حضور حوزویان را مصداق امر به معروف و نهی از منکر دانست و اظهار داشت: هفته گذشته ناآرامی‌هایی در سطح استان و کلانشهر شیراز به دلیل افزایش قیمت بنزین رخ داد که آزمون دیگری برای کشور، مسئولان و مردم انقلابی پدید آمد.

مدیر حوزه علمیه فارس به حاشیه رفتن مطالبات به حق اقتصادی و معیشتی مردم، غارت اموال عمومی وایجاد فضای هرج و مرج و هیجان منفی که موجب تعرض آشوبگران به مساجد و برخی از مدارس علمیه شد را از آسیبهای این اغتشاشات دانست .

وی ابراز کرد: اگر هتک حرمت مقدسات شود خداوند غضب می‌کند، و اگر غضب خداوند شامل حال ملتی شد که هتک حرمت به مقدسات کند دیگر دشوار است خداوند به آن نظر کند؛

حجت الاسلام استوار میمندی اظهار کرد:  هرچه این حوادث بیشتر رخ می‌دهد ضرورت عزم ولایت فقیه برای ایجاد وحدت جامعه ایرانی بیش از پش رخ نمایان می‌کند، در این ماجرا درایت، نگاه کلان، مصلحت‌گرانه و کلان مقام معظم رهبری را شاهد بودیم.

مدیر حوزه علمیه استان فارس در ادامه افزود :  هرچه این حوادث بیشتر رخ می‌دهد ضرورت عزم ولایت فقیه برای ایجاد وحدت جامعه ایرانی بیش از پش رخ نمایان می‌کند، در این ماجرا درایت، نگاه کلان، مصلحت‌گرانه و کلان مقام معظم رهبری را شاهد بودیم.

وی در ادامه خطاب به مسئولان مختلف کشور خاطر نشان کرد : مردم ما 40 سال همیشه در صحنه بودند باید قدر مردم را بدانیم، مشکلات اقتصادی و معیشتی کمر مردم را خم کرده به داد مردم برسید.

وی ادامه داد: در ماجرای 2 سال گذشته پیرامون ارز، بی‌تدبیری دلاری مشکلات مردم را سه برابر کرد، مردم نگران گرانی اقلام مورد نیاز خود با افزایش قیمت بنزین هستند، این مردم ثابت کردند با مسئولان خود همراه هستند و پای نظام ایستاده‌اند، مردم با دروغ، دو رویی، فساد، تبعیض و با اشرافی گریی مسئولان مخالف‌اند.

استوار میمندی تاکید کرد: مسئولان به جای حاشیه‌سازی‌هایی که گاهی وارد مسائل فقهی و عقایدی می‌شوند، دغدغه‌های مردم و مسائل کلان مردم را بر عهده بگیرند

نمايش اخبار

بسیجی یعنی سپر بلای ولایت
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸

بسیجی یعنی سپر بلای ولایت

کارگاه بهداشت و تغذیه
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸

کارگاه بهداشت و تغذیه

جلسه دفاعیه از پایان نامه سطح 3
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸

جلسه دفاعیه از پایان نامه سطح 3