معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران فارس:

تاریخ هرگز جهادگران عرصه تغسیل را فراموش نخواهند کرد

شناسه خبر : 100409

1399/10/02

تعداد بازدید : 107

تاریخ هرگز جهادگران عرصه تغسیل را فراموش نخواهند کرد
دل افکار معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان فارس گفت: تاریخ و مردم فهیم ایران هرگز جهادگران عرصه تغسیل را فراموش نخواهند کرد و حضورمولفان جهت خلق لحظات ایثار این عزیزان بیش از پیش احساس می شود.

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه علمیه خواهران استان فارس خانم مریم دل افکار معاون پژوهش در گفت و گویی بیان کرد: هفته پژوهش فرصت مغتنمی برای فراخوان عمومی از جوانان با استعداد خوش فکری است که با اعتماد کامل به توان داخلی کشور و همت خود بر این باور هستند که با نیروی ایمان همچون زمان دفاع مقدس می توان از جنگ میکروبیولوژیک با پیروزی عبور کنیم.
وی در ادامه اظهار کرد: نام گذاری هفته پژوهش  برای یاداوری نکاتی همچون تقدیر اززحمات پژوهشگران بزرگی همچون مانند استاد مطهری شهید اول و شهید ثانی و هزاران پژوهشگری است که با تمسک به اهمیت و قداست قلم، خالق و منادی تفکرات اصیل و مبنایی در جامعه  شدند.

معاون پژوهش به لزوم حضور بیشترمولفان در عرصه تالیف اشاره کرد و گفت: تاریخ و مردم فهیم ایران هرگز جهادگران عرصه تغسیل را فراموش نخواهند کرد و حضورمولفان جهت خلق لحظات ایثار این عزیزان بیش از پیش احساس می شود.

وی همچنین از راه اندازی کارگاه های افزایش مهارت ویژه مولفین این استان خبر داد و خاطر نشان کرد: حدود 60 طلبه مولف و پژوهشگر دراین استان وجود دارد که  با برگزاری کارگاه های مهارت افزایی می توانند در ایجاد تحولات پژوهشی و جهت دهی به تالیفات بانوان پژوهشگر در راستای تحقق عملی منویات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) موثر واقع شوند.

دل افکار اظهار کرد: بیش از 300 برنامه متنوع با محوریت مباحث کاربردی و عملی  در قالب نشست ها، سمینار، کرسی آزاد اندیشی، همایش و وبینار درهفته پژوهش ویژه طلاب حوزه علمیه خواهران استان فارس برگزار شده است.
وی درآخربیان کرد: طی نشستی که در فضای مجازی  به مناسبت اختتامیه هفته پژوهش برگزار شد از اثر خانم ام کلثوم علوی باعنوان  اصول دین و مذهب از منظر شیعیان اثنی عشریه و علویان سوریه به عنوان اثر برگزیده کتاب سال استان تجلیل به عمل آمد.

    نمايش اخبار