نماینده ولی فقیه در استان فارس:

برکات راه اندازی مدارس علمیه به مرور دیده خواهد شد

شناسه خبر : 97344

1399/08/03

تعداد بازدید : 60

برکات راه اندازی مدارس علمیه به مرور دیده خواهد شد
آیت الله دژکام گفت: برکات راه اندازی مدارس علمیه خواهران و برادران به مرور دیده خواهد شد و امیدواریم چهره های علم و تقوا از بین جوانان ظهور کند و آینده دار این کشور باشند.

✅ به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه علمیه خواهران استان فارس، اختتامیه همایش حوزه انقلابی، حوزه منتظر همراه با یادمان رحلت مرحوم آیت الله اسدالله ایمانی نماینده سابق مقام معظم رهبری فارس و امام جمعه شیراز با حضور آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر احمدابن موسی(ع) برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری _ اطلاع رسانی حوزه علمیه خواهران استان فارس آیت الله لطف الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز با اشاره به مجاهدت های آیت الله ایمانی در مبارزه با رژیم ستم شاهی و سالهای دفاع مقدس ابراز داشت: مرحوم آیت الله ایمانی خدمات اجتماعی و فرهنگی در گستره استان فارس و بوشهر ارایه داده است و به عنوان امام جمعه کازرون منشا خوبی برای مردم بودند لذا مدرسه علمیه کازرون مدیون تلاش بی وقفه این مجاهد انقلابی است.
 نماینده ولی فقیه در استان فارس ادامه داد: آیت الله ایمانی با حضور در شیراز هشت مدرسه علمیه خواهران و برادران را راه اندازی کردند و برکات آن به مرور دیده خواهد شد که این امید را داریم که چهره های علم و تقوا از بین جوانان ظهور کند و آینده دار این کشور باشند.

امام جمعه شیراز بر ضرورت انقلابی ماندن حوزه که تاکید مقام معظم رهبری است اشاره کرد و اظهار داشت: آیت الله ایمانی یکی از افراد موثر در حوزه انقلابی و حوزه منتظر بودند که این همایش هر سال به یاد ایشان برگزار می شود.
وی به بررسی تحلیل گران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ویژگی انقلاب اسلامی را نباید فراموش کنیم که انقلاب اسلامی در روزی که به اوج و بعد پیروزی رسید، دانشمندان علوم انسانی و فیلسوفان جهان و تحلیل گرانی با حوزه های مختلف به این انقلاب پرداختند که چگونه انقلابی است که مجموعه تحلیل ها از غیر مسلمانان و دانشمندان اسلامی، ما را به نقطه ای رساند که انقلاب ما از سنخ انقلاب های دنیوی که تنها هدف آن نان و آب است، نیست لذا با یک نگاه به دنیا نبوده است و انقلاب اسلامی، انقلاب معنوی و اسلامی بوده که ویژگی انقلاب است که اسلام با همه ابعادش در جریان است.
وی در پایان یادآور شد: طلاب مواظب تحریف انقلاب اسلامی باشند اگر ما انقلاب را در همه جوانب بیان نکنیم، بیگانگان و دشمنان اسلام، انقلاب اسلامی را تحریف می کنند.

    نمايش اخبار

    بسیجی یعنی سپر بلای ولایت
    چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸

    بسیجی یعنی سپر بلای ولایت