حجت الاسلام گنجی در مدرسه علمیه خواهران فاطمه‌الزهرا س گله‌دار بیان کرد

حضرت زهرا الگوی زنان مسلمان است

شناسه خبر : 87571

1398/10/22

تعداد بازدید : 17

حضرت زهرا الگوی زنان مسلمان است
حجت الاسلام و المسلمین گنجی گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی زنان مسلمانان است و باید زنان مسلمان این بانوی اسلام را الگوی خود بدانند.

به گزارش پایگاه خبری ـ اطلاع رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، حجت الاسلام و المسلمین گنجی امام جمعه شهر گله‌دار ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) در جمع طلاب مدرسه علمیه خواهران فاطمه‌الزهرا(س) گله‌دار و بانوان به موضوع شان و شخصیت حضرت زهرا(س) پرداخت و گفت: شخصیت انسان شخصیت ذاتی و اکتسابی است و انسان بخاطر ویژگی‌هایی که دارد مثل مجاهد و ... معروف و مشهور می‌شود مانند حاج قاسم سلیمانی و گاهی بخاطر حسب و نسبش معروف است مانند حضرت زهرا(س)
وی به جایگاه حضرت علی.ع. اشاره کرد و افزود: حضرت علی(ع) بهترین انسان‌هاست و اگر کسی در این زمینه شک و شبهه‌ای داشته باشد کافر شده بنابراین این جایگاه حضرت علی(ع) است و از آن طرف هم خداوند فرزندانی مثل حسن و حسین(ع) به عنوان سید شباب اهل جنة سرور آقایان بهشت و فرزندانی مثل حضرت زینب و ام کلثوم که همه اینها به برکت وجود حضرت زهراست.
امام جمعه تصریح کرد: حضرت فاطمه می‌فرماید من از دنیای شما سه چیز دوست دارم ۱. انفاق ۲. تلاوت قرآن ۳. نگاه به چهره رسول الله
حجت الاسلام گنجی اظهار کرد: حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها الگوی زنان مسلمانان است و باید زنان مسلمان این بانوی اسلام را الگوی خود بدانند و آیات زیادی در شأن و منزلت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها نازل شده که سوره کوثر یکی از مصداق‌های بارز آن است.

  نمايش اخبار

  بسیجی یعنی سپر بلای ولایت
  چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸

  بسیجی یعنی سپر بلای ولایت

  کارگاه بهداشت و تغذیه
  چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸

  کارگاه بهداشت و تغذیه

  جلسه دفاعیه از پایان نامه سطح 3
  چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸

  جلسه دفاعیه از پایان نامه سطح 3