با حضورکارشناس نیروی انتظامی شهرستان اقلید صورت گرفت:

بازدید ازمهدکودک مدرسه علمیه خواهران ام‌الائمه س اقلید

شناسه خبر : 65342

1397/07/17

تعداد بازدید : 14

بازدید ازمهدکودک مدرسه علمیه خواهران ام‌الائمه س اقلید
بازدید ازمهدکودک و پیش‌دبستانی مدرسه علمیه خواهران ام‌الائمه(س) اقلید، با حضورکارشناس نیروی انتظامی شهرستان اقلید و دانش‌آموزان مهدکودک و پیش‌دبستانی بهشت کوچک مدرسه علمیه خواهران ام‌الائمه(س) اقلید صورت گرفت.

به گزارش پایگاه خبری_اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، «جناب سروان محمدرضا افضلی» کارشناس نیروی انتظامی شهرستان اقلید ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: سبز پوشان نیروی انتظامی همیشه پشتیبان کودکان هستند و در مواقع خطر می توانند از آنها کمک بگیرند.
وی خاطر نشان کرد : کودکان و نوجوانان با در دست داشتن تلفن همراه دقت لازم را در حفظ حریم خصوصی خود و خانواده ندارند و ممکن است با گرفتن عکس و فیلمبرداری از حریم خانواده ها، مطالبی را به اشتراک بگذارند که برای خانواده ها دردسرساز می شود.
وی آموزش خانواده ها در خصوص حفظ حریم خصوصی به فرزندان اظهار داشت : والدین باید به فرزندان آموزش دهند که به هرکس شماره ندهد و خود آن ها نیز از در اختیار گذاشتن شماره فرزند خود به افراد غریبه پرهیزنمایند.
دانش‌آموزان مهدکودک و پیش‌دبستانی بهشت کوچک مدرسه علمیه خواهران ام‌الائمه(س) اقلید در این بازدید با قسمت‌های مختلف کار نیروی انتظامی از جمله طریقه کار با بی سیم و آشنایی با چراغ راهنمایی و رانندگی از نزدیک قرار گرفتند.
در پایان دانش‌آموزان مهدکودک و پیش‌دبستانی بهشت کوچک مدرسه علمیه خواهران ام‌الائمه(س) اقلید با اجرای سرود به مناسبت هفته ناجا و کارکنان نیروی انتظامی این هفته را به پرسنل زحمت کش ناجا تبریک گفتند.