حجت الاسلام محمد رضاذوقی:طلاب را توکل و اعتماد به خدا سفارش می کنم

مراسم افتتاحیه سال تحصیلی 98-97با حضور حاج آقا ذوقی در مدرسه علمیه فاطمه الزهر س خفر

شناسه خبر : 64949

1397/07/02

تعداد بازدید : 65

حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا ذوقی:همه ما طلاب باید در تمام مشکلات زندگی توکل و اعتماد به خدا داشته باشیم. با توکل و اعتماد است که انسان می تواند به مقام قرب الهی برسد.

مراسم افتتاحیه حوزه علمیه فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) خفر با حضورمدیریت ، اساتید و کادرحوزه در مدرسه علمیه فاطمه الزهر س  برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران:

محمد رضا ذوقی استاد سابق حوزه علمیه  با تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین و تبریک آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس، طلاب را توصیه به توکل و اعتماد به خداوند در همه مراحل زندگی کردند، آن توکل و اعتمادی که سبب ایجاد معرفت به خدا در طلبه شود یعنی درست همان چیزی که سبب شد امام حسین (علیه السلام) به مقام رضای الهی برسد.

محمد رضا ذوقی افزود:طلبه ای که امیدش روز به روز به خدا بیشتر بشود باید بداند که بندگی او بهتر است و می تواند با این امید و توکل به خدا مشکلات و سختی های راه را از بین ببرد.

ذوقی گفت:توصیه من به شما طلاب این است که قدر این محیط ها را بدانید و بدانیم که بهترین مکان همین مکان است.

سپس مدیریت محترم مدرسه سرکار خانم ذاکر حقیقی ضمن تقدیر و تشکر از مدعوین به ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی، پژوهشی و آموزشی مدرسه پرداخت.

در ادامه برنامه میثاق نامه طلبگی توسط یکی از طلاب قرائت گردید و در نهایت قرآن و ساق دست وبروشور به طلاب جدیدالورود اهدا گردید.

سپس با حضور مدیریت حوزه وطلاب نمایشگاه محرم الحرام و هفته دفاع مقدس افتتاح گردید.