مدیر مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا س تصریح کرد

هم‌اندیشی زمینه ساز تعالی بیشتر

شناسه خبر : 60152

1397/02/26

تعداد بازدید : 16

نشست هم اندیشی با عنوان لزوم همکاری و هم‌اندیشی واحدهای مختلف مدرسه با حضور مدیر، معاونان و کادر مدرسه علمیه خواهران فاطمه‌الزهرا س برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری – اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، «فاطمه خلیفه» مدیر مدرسه علمیه فاطمه‌الزهرا(س) مرودشت در این نشست بیان کرد: مشورت و تبادل نظر بین واحدهای مختلف در مدرسه باعث ارتقای سطح کیفی امور مختلف اعم از آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و ... خواهد شد.
وی با تاکید بر لزوم همکاری و هماهنگی میان کارکنان اعم از مدیر، معاونین و کادر، اظهارکرد: اگر کارکنان با یکدیگر تبادل نظر داشته باشند و از پیشنهادات و انتقادات سازنده یکدیگر بهره‌گیرند، آن مجموعه مسیر کمال و ترقی را بسیار سریع طی خواهد نمود.
خلیفه در ادامه با اشاره به اهمیت وجود هماهنگی صحیح و اصولی بین همه واحدها، تاکید کرد: موفقیت در اجرای برنامه‌های مختلف در مدرسه، به ویژه فعالیت‌های فرهنگی در گرو همکاری تمامی اعضای مدرسه است.
مدیر مدرسه علمیه خواهران فاطمه‌الزهرا(س) مرودشت در ادامه اظهار کرد: شکی نیست که هیچ یک از اعضا نباید در کار دیگری دخالت بیجا داشته باشد، اما این به معنای بی تفاوت بودن واحدها نسبت به یکدیگر نیست؛ بلکه رشد و تعالی مدرسه به میزان همفکری و هم‌اندیشی اعضا بستگی دارد.