مدیر مدرسه علمیه خواهران ام‌الائمه س اقلید بیان کرد:

پیامبر اسلام ص و اهل بیت ع رحمت‌های الهی هستند.

شناسه خبر : 58509

1397/01/28

تعداد بازدید : 30

پیامبر اسلام ص و اهل بیت ع رحمت‌های الهی هستند.
برگزاری جشن بزرگ مبعث با حضور دانش آموزان مدارس دبیرستان‌های شهرستان اقلید و طلاب مدرسه علمیه خواهران ام‌الائمه(س) اقلید برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری_اطلاع رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، «خانم آمنه طیبی» مدیر مدرسه علمیه خواهران ام‌الائمه(س) اقلید ضمن تبریک جشن بزرگ مبعث با اشاره به نعمت‌های بسیاری که خداوند متعال به انسان عطا کرده است، گفت: در بین همه نعمت‌هایی که پروردگار به خوبان عالم و تمام انسان‌ها داده است، هیچ نعمتی به اندازه وجود مقدس و نورانی نبی مکرم اسلام(ص) نیست.
وی با بیان این‌که با تولد حضرت محمد(ص) دوره جدیدی از هدایت الهی شروع شد، عنوان کرد: با ظهور و تولد پیامبر اکرم(ص) اتفاقات عظیمی در عالم شکل گرفت و راه مؤمنین و موحدان به سوی عالم بالا باز شد و در مقابل خداوند متعال پرده‌های ظلمانی را که مانع سیر مؤمنین بود برداشت و راه شیطان و شیاطین به عالم بالا بست.
خانم طیبی خاطرنشان کرد: نبی مکرم اسلام(ص) و اهل بیت(ع) رحمت‌های الهی هستند و همواره رشته محبت ما با اهل بیت(ع)در عالم دنیا، بزرخ و آخرت همراه ما است، حضرت محمد(ص) مبعوث شده‌اند تا دست بندگان را بگیرند تا از عالم دنیا وارد عالم ملکوت کنند.
در ادامه مدیر مدرسه علمیه خواهران ام‌الائمه(س) اقلید در جمع دانش آموزان دبیرستان‌های شهرستان اقلید به معرفی مدرسه علمیه خواهران ام‌الائمه(س) اقلید و دبیرستان علوم و معارف اسلامی هدی شهرستان اقلید پرداخت و ضمن بیان امکانات و شرایط پذیرش این مدرسه از عموم عزیزات واجد شرایط دعوت کرد به نشر علوم و معارف نبوی بپردازند و این مکان‌ها را خالی نگذارند.
گفتنی است از جمله برنامه‌های فرهنگی این مراسم مدیحه‌سرایی و ذکر مناقب و منقبت اهل بیت(ع) و پخش بسته‌های فرهنگی بود.