امام جمعه فسا و مؤسس مدرسه علمیه خواهران فاطمیه س فسا تصریح کرد

حضور معجزه‌آسای مردم در 9 دی به تدبیر مقام معظم رهبری بود

شناسه خبر : 54131

1396/10/11

تعداد بازدید : 45

حضور معجزه‌آسای مردم در 9 دی به تدبیر مقام معظم رهبری بود
در مراسم تجمع 9 دی که با حضور گسترده طلاب، بسیجیان و عموم مردم در مصلی نماز جمعه فسا برگزار شد، «حجت‌الاسلام حسین جمالی» تشریح کرد: حضور معجزه‌آسای مردم در 9 دی به تدبیر مقام معظم رهبری(مد ظله‌العالی) بود که منجر به تقویت روحیه و بدنه ملت و کشور ما شد.

 

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، در این مراسم «حجت‌الاسلام حسین جمالی» امام جمعه فسا و مؤسس مدرسه علمیه خواهران فاطمیه(س) فسا در خصوص حماسه 9 دی گفت: اگر امروز روز حماسه دیگری و یوم‌الله دیگری در نظام جمهوری اسلامی رقم خورد و اگر روز بصیرت واقعی به این روز اختصاص پیدا کرد، حقیقتا که خیلی اسم با‌مسمایی است.

وی افزود: در سال 88 فراموش نکردیم که دشمنان کینه‌توز ما گرد و غبار فتنه را در فضای شک و شبهه غلیظ‌تر کردند، اما مردم ما از جناح‌های مختلف به خیابان‌ها ریختند و مانند اقیانوسی تمام خس و خاشاک‌ها و گرد و غبار‌ها را  زدودند و توانستند نظام را از میان این آلودگی‌ها ادامه دهند.

امام جمعه فسا تشریح کرد: روز 9 دی بساط فتنه‌گری آمریکا و انگلیس برچیده شد؛ اگرچه تمام این عنایات و حضور معجزه‌آسای مردم به تدبیر مقام معظم رهبری(مد ظله‌العالی) بود که منجر به تقویت روحیه و بدنه ملت و کشور ما شد. ما این روز را برای همیشه چنان گرامی خواهیم داشت که به ظهور حضرت ولی عصر(عج) متصل شود.