وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامیدر جمع طلاب و عموم مردم شهرستان مهر

ایجادگرفتاری اقتصادی جفا در حق مردم است

شناسه خبر : 54100

1396/10/10

تعداد بازدید : 43

ایجادگرفتاری اقتصادی جفا در حق مردم است
وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ایجاد فقر و گرفتاری‌های اقتصادی جفا در حق مردم است و باید مسئولان تمام تلاش خود را انجام دهند که شرایط مردم بهتر شود.

به گزارش پایگاه خبری -  اطلاع رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، «آقای سیدمحمد حسینی» در مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی‌ماه که در شهرستان مهر با حضور طلاب مدرسه علمیه خواهران فاطمه‌الزهرا(س) ‌گله‌دار و عموم مردم برگزار شد گفت: یوم‌الله نهم دی‌ماه نقطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی است زیرا در فتنه 88 همواره تلاش دشمنان و همراهی داخلی‌ها این بود که شبهات زیادی ایجاد و برخی مردم را دچار تردید کردند. البته این از خاصیت فتنه است زیراکسانی که تا دیروز در پیروزی انقلاب اسلامی نقش داشتند اقداماتی کردند که کار را سخت کرد.

وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: دشمن با تمام رسانه‌هایش یک جنگ روانی تمام‌عیار ایجاد کرد که مردم بپذیرند اما با هوشیاری و صبر و بزرگی رهبر معظم انقلاب کم‌کم گردوغبار فتنه فرونشست و مردم به‌خوبی درک کردند که اصل نظام مورد هدف قرارگرفته است و می‌خواستند جنگ داخلی ایجاد کنند که اقدامات آن نیز آغاز کرده بودند.

وی اضافه کرد: مردم کاسه صبرشان لبریز شد و طومار فتنه گران را برچیدند و در 9 دی فصل جدیدی برای انقلاب اسلامی آغاز شد و همان‌گونه که 22 بهمن برای مامهم است امروز 9 دی نیز مهم است.

حسینی بابیان اینکه از ابتدای انقلاب اسلامی تا امروز همواره حضور مردم مسائل را حل کرده است، بیان داشت: امروز دشمن وارد عمل شده است که مردم را دل سرد کند. ایجاد فقر و گرفتاری‌های اقتصادی جفا در حق مردم است و باید مسوُولان تمام تلاش خود را انجام دهند که شرایط مردم بهتر شود و اگر به این حرف و مطالبه مردم رسیدگی نکنند فردا منافقین و ضدانقلاب‌ها موج‌سواری می‌کنند زیرا آن‌ها از هر فرصتی استفاده می‌کنند.

وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه با بصیرت تمام باید تمام جریانات سیاسی را بشناسیم ابراز داشت: این‌همه وعده‌ها داده شد اما عملی نشده است و اگر نمی‌توانیم وعده‌ها را عملی کنیم بگذاریم جوانان متخصص ورود پیدا کنند و چه اجباری است که از افراد بی‌انگیزه استفاده شود.

«سید محمد حسینی» تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب راهکارهای عملی اقتصاد مقاومتی را به مدیران ارائه دادند و اعلام کردند که اگر می‌خواهید وضع کشور خوب شود باید جلوی قاچاق که از طریق رسمی وارد می‌شود گرفته شود زیرا قاچاق به تولید کشور آسیب می‌رساند.