با حضور طلاب مدرسه علمیه خواهران فاطمه‌الزهرا س گله‌دار برگزار شد

روز استواری ملت ایران در برابر ترفندهای ظالمانه استکبار جهانی

شناسه خبر : 50307

1396/08/13

تعداد بازدید : 55

روز استواری ملت ایران در برابر ترفندهای ظالمانه استکبار جهانی
«خانم معصومه علیزاده» گفت: 13 آبان امسال روز تجلی غیرت انقلابی و روز استواری ملت ایران در برابر ترفندهای ظالمانه استکبار جهانی است.

به گزارش پایگاه خبری ـ اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، «خانم معصومه علیزاده» معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران فاطمه‌الزهرا (س) گله‌دار گفت: 13 آبان امسال روز تجلی غیرت انقلابی و روز استواری ملت ایران در برابر ترفندهای ظالمانه استکبار جهانی است. در این روز مردم و طلاب به سخنان سخیف و ابلهانه ترامپ نسبت به ملت ایران با انگیزه‌ای دوچندان مانند سال‌های گذشته در مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پاسخ قاطع و کوبنده خود را یاوه‌گویی ترامپ خواهند داد.

وی افزود: مردم با همه مشکلات و تحریم‌هایی که دشمن علیه ملت تحمیل کرده پای ارزش‌های انقلاب و آرمان‌های شهدا هستند وآمریکا هرگز استقلال کشور ما را نمی‌خواهد و هرگز خواهان امنیت و آرامش در ایران نیست.

«خانم معصومه علیزاده »بیان کرد: طلاب وظیفه سنگین تداوم رسالت انبیاء را بر عهده داشته و به ابلاغ معارف و مفاهیم دین می‌پردازند و ملت ما به تبعیت از رهنمودهای رهبری در راهپیمایی روز 13 آبان شرکت کردند تا آمادگی خود را برای مبارزه جدی و محکم با استکبار جهانی نشان دهند.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه گله‌دار با اشاره به اینکه شعار «مرگ بر آمریکا» یک شعار خالی نیست بلکه یک فرهنگ عمیق استکبارستیزی است اظهار داشت: فرهنگ استکبارستیزی مردم ایران امروزه به یک فرهنگ و باور دینی و اعتقادی تبدیل شده و این فرهنگ نماد ایستادگی و مقاومت و فریاد حق‌طلبی مردم ایران است.